Senua’s Saga: Hellblade II احتمالاً یکی از بازی‌هایی است که در مراسم The Game Awards 2021 نمایش داده می‌شود

04 December 2021

/

توسط مـهـدی

 به گفته جف گراب، روزنامه‌نگار، در جریان استریم GamesBeat Decides از او پرسیده شد که آیا از بازی‌هایی که در این رویداد نمایش داده می‌شود آگاه است یا خیر.

 

گراب، که قبلاً در پادکست Defining Duke در سپتامبر اعلام کرده بود که می‌دانست Hellblade II احتمالاً در The Game Awards نمایش داده می‌شود، اظهار داشت که هنوز مطمئن است که چنین خواهد بود.

 

او توضیح داد: “من به سمت Hellblade II متمایل هستم، هنوز آنجا هستم، زیرا چیزی خلاف آن نشنیدم.”

 

مایکروسافت و نینجا تئوری ابتدا Hellblade II را در مراسم The Game Awards در دسامبر 2019 معرفی کردند.

 

آخرین خبر مهم در مورد بازی در ژوئن امسال منتشر شد ، زمانی که توسعه دهنده Ninja Theory تریلر جدیدی از پشت صحنه را منتشر کرد . این ویدیو توسط «نینجای خلاق ارشد» تامیم آنتونیادس ارائه شده است ، که توضیح داد که چگونه تیم برای ساختن چیزی خاص سخت کار کرده است.

 

او در این ویدئو گفت: «کاری که ما در حال حاضر انجام می‌دهیم این است که قبل از اینکه به تولید کامل برسیم تا بقیه بازی را بسازیم، یک قطعه خوب از بازی بسازیم.Hellblade برای ما بسیار خاص بود و ما نمی‌خواستیم دنباله‌ای مستقیم داشته باشیم، می‌خواستیم کار فوق‌العاده‌ای انجام دهیم، و بنابراین تا آنجا که ممکن است زندگی‌مان را در این راه دشوار می‌کنیم.

 

ادعا شده است که Hellblade 2 احتمالا در The Game Awards حضور خواهد داشت.

 

بازی در قرن نهم ایسلند می گذرد، بنابراین ما تیم های هنری و صوتی خود را برای عکاسی، فتوگرامتری و ترکیب آن با داده های ماهواره ای برای بازسازی بخش های بزرگی از مناظر به آنجا فرستاده ایم.

 

ما در بخش شخصیت‌ها، لباس‌های واقعی می‌سازیم و آن‌ها را اسکن می‌کنیم. ما با Epic Games همکاری می‌کنیم تا شخصیت‌های دیجیتالی نسل بعدی را برای شما بیاوریم. در جبهه جنگ، ما می‌خواستیم فوق‌العاده واقعی و بی‌رحم باشیم، بنابراین ملینا، بازیگر اصلی ما، دو سال است که آموزش می‌دهد و همه انیماتورهای ما آموزش‌های رزمی را گذرانده‌اند.»

 

Senua’s Saga دنباله بازی تحسین شده Hellblade: Senua’s Sacrifice در سال 2017 است ، بازی ای که برنده پنج جایزه بفتا شد: دستاورد هنری، دستاورد صوتی، بازی بریتانیایی، بازی فراتر از سرگرمی و بهترین اجرا.